KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411145
nr 1241 1145
Alma Bergström, stilleben, signerad. 1928. Olja på duk, 74x48
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:28:32
150 kr